Cal-Org

287.28  brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 287.28 

„CAL – Org to unikalny, płynny nano – nawóz, organiczno-mineralny w formie koncentratu, przeznaczony do stosowania dolistnego i fertygacji w uprawie roślin rolniczych i ogrodniczych, w uprawie polowej i pod osłonami.”

Opis

„CAL – Org wytwarzany jest w nanotechnologii w urządzeniu generującym zjawisko zimnej plazmy. Specjalnie przygotowany roztwór składa się ze formułowanych związków wapnia, potasu, azotu, aminokwasów i innych związków organicznych poddanych procesowi zimnej plazmy. Otrzymany unikalny koncentrat CAL – Org jest dobrze rozpuszczalny w wodzie, a jego składniki są łatwo dostępne dla roślin.

Składniki CAL – Org są odpowiednio skompleksowane tak, aby zwiększać prawidłowy wzrost i rozwój roślin oraz wytrzymałość i odporność na choroby oraz na stres środowiskowy związany z niedoborem wapnia, szczególnie w okresie intensywnego przyrostu owoców i organów wegetatywnych. Zaleca się stosowanie CAL – Org podczas intensywnego wzrostu biomasy roślin w tym organów wegetatywnych oraz owoców, a także w celu zabezpieczenia roślin przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jak również w celu poprawy jędrności owoców i trwałości w okresie przechowalniczym a także w czasie transportu. Stosowanie zalecanych dawek CAL – Org nie wywołuje żadnych niepożądanych objawów na roślinach.”

Informacje dodatkowe

Pojemność

10l