CARBOHUMIC 20L (140 mesh)

230.00  brutto

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Produkt ekologiczny

Gęstość: 100 μm / 140 mesh

Opis

CARBOHUMIC to gęsty ekstrakt humusowy pozyskiwany z węgla brunatnego. Zwarta w preparacie substancja organiczna występuje w postaci płynnej (kwasy humusowe, huminy) oraz stałej (węgiel aktywny, biowęgiel). CARBOHUMIC – będąc aktywnym składnikiem próchnicy – wpływa pozytywnie na strukturę gleby i podłoża, stymuluje rozwój systemu korzeniowego, poprawia żyzność gleby i wpływa pozytywnie na wzrost i plonowanie roślin. Stosowany regularnie przyczynia się do poprawy żyzności gleby i podnoszenie poziomu próchnicy w glebie. Środek przeznaczony jest do stosowania w uprawie wszystkich gatunków roślin.

CARBOHUMIC 100 μm / 140 mesh posiada zakres zastosowania dwóch niższych stopni filtracji, tj. 20 i 80 mesh, dodatkowo z możliwością wykorzystania np. w traktorach z opryskiwaczem z filtrami do przedziału 140 mesh / 100 µm. Zastosowanie tej wersji preparatu w systemach filtrujących z zakresu powyżej tego przedziału może skutkować ich zatkaniem.

Przed zakupem prosimy o sprawdzenie dopuszczalnej gęstości filtrów, przez które będzie przepuszczany preparat!

Produkt jest preparatem naturalnym, wspomagającym uprawę lub produkcję roślinną. Nie jest środkiem ochrony roślin w rozumieniu Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. z 2013 r. poz. 455, ze zm.). Produkt należy stosować zgodnie z przeznaczeniem oraz zaleceniami producenta, znajdującymi się na etykiecie produktu. Ponieważ warunki stosowania są poza kontrolą Sprzedawcy, nie odpowiada on za skutki zastosowania produktu, tj. za szkody wynikające ze stosowania produktu oraz za jego skuteczność i korzyści z działania. Przedstawione w opisie cechy i właściwości produktu są zapewnieniami producenta i sprzedawca nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Informacje dodatkowe

Pojemność

20l